Strona Bonus Maksimum Oprogramowanie Wynik  
01 Odwiedź
02 Odwiedź
03 Odwiedź

Online black jack - najważniejsze informacje

Jeżeli szukasz prostej, a zarazem ekscytującej gry, to online black jack jest idealnym wyborem. Gra blackjack znana jest także pod nazwą oczko. W online black jack, podobnie jak w tradycyjnej odmianie gry, wygrywa ta osoba, której karty będą bliżej wartości 21.

Black jak on line może być rozgrywany jedną talią kart lub nawet 6, czy 8 taliami. Tak jak już pisaliśmy gra black jack online ma takie same zasady jak tradycyjna wersja gry. Gracz musi być bliżej 21 oczek od dilera i nie może przekroczyć tej wartości. Obstawianie następuje przed rozpoczęciem gry. Cała sztuka w blackjacku polega na tym, aby podjąć właściwą decyzję, czy dobrać kolejną kartę do rozdanych dwóch, aby zbliżyć się do 21, czy zostać z tym co się ma.

Kolory kart nie mają żadnego znaczenia w blackjacku. Liczą się tylko wartości poszczególnych kart. Król, dama oraz walet mają po 10 oczek. Pozostałe karty mają swoją nominalną wartość. Wyjątek stanowią asy, które można liczyć albo jako 1 punkt, albo jako 11 – w zależności od tego, jak nam pasuje.

Grę w blackjacka należy rozpocząć od znalezienia odpowiedniego stolika. Nie inaczej jest w internecie. Musimy zdecydować się na taką odmianę gry, która najbardziej nam odpowiada. Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na ilość talii. Im mniej kart w grze, tym łatwiej nam przewidzieć, jaką kartę ewentualnie możemy dostać. Ważne są także limit zakładów. Jeżeli nie czujemy się pewnie, to nie ma sensu grać na duże stawki. Równie ważne są zasady gry. Każdy blackjack online może się różnić szczegółami. Zanim zagrasz, przeczytaj zasady gry.

Sama gra jest prosta. Gracz i diler otrzymują po dwie karty. W tym momencie trzeba po prostu podjąć decyzję o tym, czy dobieramy do 21, czy zostajemy z kartami z rozdania. To my wykonujemy pierwsi ruch, a diler kończy rozdanie. To właśnie jest jedyna trudność w blackjacku. Aby wygrać, trzeba umieć podejmować właściwe decyzje.

Ogłoszenia

Close