Strona Bonus Maksimum Oprogramowanie Wynik  
01 Odwiedź
02 Odwiedź
03 Odwiedź

Baccarat bez tajemnic

Baccarat to jedna z najstarszych gier karcianych, w którą dziś gra się w kasynach. Niektóre źródła podają, że baccarat powstał i grany był już w piętnastym wieku we Francji. Funkcjonował wówczas pod nazwą punto banco. Zasady gry w baccarata są bardzo proste, a stawki w tej grze zazwyczaj większe niż w pozostałych grach karcianych. Baccarat to gra, w którą grać można wieloma taliami. Im mniejsza ilość talii kart w grze, tym większe są nasze szanse na wygranie.

Gra baccarat polega na tym, aby przewidzieć czyje karty – gracza lub bankiera – będą miały wartość bliższą 9. Karty od 10 do króla mają wartość 0, asy mają wartość 1, a karty od 2 do 9 posiadają swoją nominalną wartość.

Baccarat online nie różni się niczym od tradycyjnej odmiany gry. Po postawieniu zakładów, nie podejmuje się już żadnych dodatkowych decyzji. Do wyboru są trzy rodzaje zakładów: możemy postawić na układ gracza, układ bankiera lub na remis. Wygrywa ten układ dwóch lub trzech kart, którego wartość bliższa dziewiątce. Wypłata z wygranych zakładów na układ gracza wynosi dokładnie równowartość postawionej stawki, zakład na bankiera płaci również równowartość stawki - pomniejszą zazwyczaj o małą prowizję, a zakład na remis to wypłata w wysokości ośmiokrotnej wartości stawki.

Online baccarat jest jedną z najpopularniejszych gier w kasynach. Dlaczego? Bo jest to jedna z nielicznych gier, w których szanse na wygrane gracza i bankiera są niemalże na tym samym poziomie. Ruletka i automaty to przy baccaracie prawdziwe koło fortuny. Grając w baccarata pamiętaj, aby trzymać się kilku określonych reguł.

Pamiętaj, aby wybierać taką wersję baccarata online, w której gra odbywa się jak najmniejszą ilością talii. Im mniej kart w grze, tym większe Twoje szanse na wygraną. Szukaj takich kasyn, które za zakłady na wygraną bankiera pobierają małą prowizję – najlepiej mniej niż 5%. Na koniec - obstawiaj wygraną bankiera, to najlepszy sposób na wygrywanie.

Ogłoszenia

Close